Fotbalový turnaj Mc Donald´s Cup pokračoval 7. 5. 2019 okresním kolem

Fotbalový  turnaj Mc Donald´s  Cup  pokračoval   7. 5. 2019  okresním kolem

                    Fotbalový  turnaj Mc Donald´s  Cup  pokračoval   7. 5. 2019  okresním kolem, kterého se  zúčastnili vítězové okrsků okresu Zlín.Turnaj  proběhl  na fotbalovém  stadionu FC Bylnice.

 Naši školu reprezentovali tito žáci :

1.   Lukáš Macháč - 5.A                   6.  Petr Crkoň - 5.A

2.   Adam Holba - 5.A                      7.   Pavel Fojtík - 4.A

3.   Radek Holba - 5.A                      8.   Miroslav Masař - 5.B                 

4.   Jakub Holba - 5.A                       9.   Šimon Řehák - 5.B

5.   Jakub Vodica - 5.A                    10.   Pavel Vaněk - 4.A

                         Okresního kola se zúčastnilo celkem 6 družstev.O postup do krajského kola se družstva utkala systémem každý s každým.

přehled zápasů :

Nedašov  x  Otrokovice (Mánesova)     0  :  1           Štítná n. Vl.  x  Želechovice           3  :  0

Zlín (Okružní)  x  Štítná n. Vl.                   0  :  0          Otrokovice (M)  x  Želechovice    2  :  0     

Zlín (Okr.)  x  Otrokovice (Mánes.)         0  :  0          Nedašov  x  Želechovice                 3  :  0

Nedašov  x  Štítná n.Vl.                             0  :  0          Zlín (Okr.)  x  Otrokovice(T)           2  :  3

Otrokovice (M)  x  Otrokovice (T)           1  :  3          Otrokovice (M)  x  Štítná n.Vl.       1  :  1             

Zlín (Okr.)  x  Želechovice                          0  :  1          Nedašov  x  Zlín (Okružní)              3  :  2

Nedašov  x  Otrokovice (Trávníky)          0  :  1          Želechovice  x  Otrokovice (T)      0  :  3

Otrokovice ( T )  x  Štítná n.Vl.                 1  :  0

celkové umístění družstev :            SKÓRE       BODY                                           SKÓRE       BODY

  1. Otrokovice (Trávníky)         11 : 4             13           4.  Nedašov              6 :  4              7
  2. Otrokovice(Mánesova)         6 : 4               8            5.  Želechovice         1 : 11            3
  3. Štítná n.Vl.                               5 : 2               7         6.  Zlín (Okružní)      4 :  7             2                                            

                Děkuji žákům,kteří reprezentovali naši školu.                                                                               

                                                                                                         Mgr.Vladimír Papež