Výsledky turnaje "O pohár Závrší"

V pátek 30.9.2016 proběhl na fotbalovém hřišti TJ Nedašov již 7. ročník mezinárodního fotbalového turnaje o POHÁR ZÁVRŠÍ pro žáky 1.-4. tříd.

Turnaj proběhl v tradičním obsazení a za krásného počasí a před početnou diváckou kulisou byly k vidění kvalitní zápasy těch nejmenších nadějí.

Ve vyrovnaném finále si vítězství vybojovala ZŠ Štítná n.V., která porazila 1:0 ZŠ Nedašov.

Další pořadí – 3. ZŠ Pruské, 4. ZŠ Val. Polanka, 5. ZŠ . ZŠ Mikušovce, 6. ZŠ Slavičín, 7. ZŠ Vlachovice, 8. ZŠ Tuchyňa.

Kromě krásných zážitků si družstva díky obcím Nedašov, Návojná, Nedašova Lhota a sponzorům odnesla poháry a hodnotné ceny, které obdrželi všichni hráči.

Turnaj sponzorovali : Generální sponzor CEBES a.s., dále Papírnictví Miklasová - Brumov, Pospíšil- Maso-Uzeniny-Lahůdky, Teplo Valašské Klobouky, Klobucká lesní společnost a Potraviny Hořák Nedašov

Fotogalerie: zsnedasov.rajce.idnes.cz/O_pohar_Zavrsi_2016/